Графік роботи:

Понеділок - П'ятниця: 9:00-18:00
Субота: за домовленістю

Адреса:

м.Київ, Поділ, вул. Межигірська, 19, пов.2

Підбір персоналу для вашої родини!

+38 (098) 470-04-99 +38 (093) 614-27-24


Доглядальниця з медичною освітою

Заказать сиделку в Киеве

Доглядальниці нашого агентства можуть працювати як в лікарні, так і вдома. До їх обов'язків може входити: контроль за станом здоров'я пацієнта, годування, приготування нескладної їжі, виконання ін'єкцій, контроль прийому лікарських засобів відповідно до приписів лікарів, допомога в особистій гігієні, заміна памперсів, контроль тиску, вимірювання температури, спілкування, читання книг, якщо це подобається підопічному, при необхідності відвідування аптеки, магазину.

Зверніться до нас і ми оперативно підберемо для вас досвідчену доглядальницю. Можливі різні графіки роботи: з проживанням, без проживання, повна або часткова зайнятість. Якщо потрібно, ми підберемо фахівця з медичною освітою.

Ми обов'язково беремо до уваги людські якості доглядальниці, її внутрішній світ. Адже від тепла душі, доброти, уважності і, звичайно ж, професіоналізму доглядальниці залежить настрій та комфорт хворого або літньої людини, за яким потрібний догляд, покращення його стану здоров'я, одужання.

Ми рекомендуємо тільки кращих доглядальниць, які мають аналогічний досвід роботи по догляду за хворими та літніми людьми.

Точна вартість доглядальниці з медичною освітою розраховується менеджером агентства і залежить від складності людини, за якою потрібний догляд, медичних маніпуляцій.