Графік роботи:

Понеділок - П'ятниця: 9:00-18:00
Субота: за домовленістю

Адреса:

м.Київ, Поділ, вул. Межигірська, 19, пов.2

Підбір персоналу для вашої родини!

+38 (098) 470-04-99 +38 (093) 614-27-24


Доглядальниця з проживанням

Заказать сиделку в Киеве
 • Індивідуальний підхід. При підборі персоналу ми беремо до уваги всі побажання клієнта. Враховуємо всі тонкощі замовлення.
 • Найкращі пропозиції. Всі наші кандидати проходять ретельну перевірку: перевірка особистості, тестування, перевірка рекомендацій з попередніх місць роботи, перевірка медичної книги та інше
 • Доступні ціни. Для постійних клієнтів ми пропонуємо гнучку систему знижок.
 • Виникли сумніви у виборі? При потребі ми здійснюємо безкоштовні заміни персоналу на протязі дії договору.

  Цікавлять ціни?
  Погодинний тариф,
  грн
  Доба,
  грн
  від 20-40/год 400-700грн/доба

  Для клієнтів, які бажають передчасно отримати по електронній пошті анкети доглядальниць з фотографіями та зустрітися з кандидатами, що сподобались у нас в офісі, ми пропонуємо індивідуальний VIP підбір. У даному випадку вартість наших послуг - це місячна зарплата доглядальниці одноразово. Ми супроводжуємо договір рік і при потребі забезпечуємо три безкоштовні заміни.

  При підборі ми беремо до уваги всі тонкощі Вашого замовлення.

  За багато років роботи в сфері підбору домашнього персоналу величезна кількість наших постійних клієнтів, серед яких є відомі люди України, рекомендують нас своїм колегам та друзям.

  Коли потрібна доглядальниця з проживанням

  Причинами для найму цілодобової доглядальницы можуть бути не тільки постійна необхідність хворого у сторонній допомозі. Отже, якщо:

 • похила людина не може самостійно пересуватись;
 • хворий знаходиться сам у квартирі та потребує допомоги з гігієнічними процедурами та домашніми справами;
 • ви вирушаєте у відрядження або відпустку, і боїтеся залишити похилого родича без нагляду;
 • у хворої людини спостерігаються проблеми з пам'яттю;
 • хвора людина проживає за містом.
 • Вам знадобиться така послуга, як доглядальниця з проживанням. Найчастіше доглядальниць з проживанням у Києві та інших великих містах замовляють для похилого людей, яким потрібна кваліфікована допомога - догляд після перелому шийки стегна, догляд після інсульту, догляд у післяопераційний період, догляд за хворими з серцево-судинними захворюваннями, деменцією, хворобою Паркінсона та іншим.

  Однак у останній час все частіше родичі поручають догляд за літніми людьми, які просто не можуть впоратися з побутовими проблемами, а також потребують підвищеної уваги - у зв'язку з віком старші люди стають занадто замкнутими та образливими, підозрілі та незадоволені життям. Кваліфіковані доглядальниці з проживанням, які працюють у Києві та інших великих містах, мають професійну витривалість та стресостійкість, а це додається до профільної медичної освіти та інших навичок та вмінь.

  Обов'язки доглядальниці з проживанням

  Обов'язки доглядальниці з проживанням включають, крім безпосереднього догляду (гігієнічні процедури, контроль стану здоров'я, температури, тиску), також допомогу по дому, наприклад:

 • приготування їжі;
 • прибирання (вологе прибирання в кімнаті, провітрювання);
 • прання;
 • купівля продуктів, засобів гігієни, ліків.
 • Для важкохворих потрібна доглядальниця з медичною освітою. Вона забезпечує чітке дотримання приписів лікувального лікаря щодо прийому лікарських препаратів, виконує уколи та інші медичні маніпуляції, контроль та допомогу в виконанні вправ лікувальної фізкультури, робить легкий масаж.

  Переваги доглядальниці з проживанням

  Основною перевагою доглядальниці, яка проживає разом з людиною, за якою вона доглядає, є те, що вона цілодобово знаходиться поруч з хворим і зможе допомогти і вдень, і вночі. Особливо важливо це в разі необхідності постійного контролю стану хворої людини.

  У багатьох хворих відсутність можливості жити повноцінним життям та обслуговувати себе самостійно викликає депресію та, звичайно ж, не сприяє одужанню. У такому випадку доглядальниця з проживанням допоможе відволіктися від важких думок, адже вона зможе і вислухати, і поспілкуватися, почитати книги, газети.

  Готуємося до приїзду доглядальниці

  Отже, ви зателефонували в агентство з запитом "Шукаю доглядальницю". Що далі?.. Тим, хто вперше наймає доглядальницю з проживанням, ми рекомендуємо заздалегідь підготуватися до приїзду працівника. З боку замовників необхідно забезпечити наступні умови для перебування доглядальниці: зручне ліжко (можливо, як у окремій кімнаті, так і в кімнаті з людиною, яка потребує догляду) і харчування (забезпечити продуктами або залишити необхідну суму для покупки). І звичайно ж - ліміт довіри, адже без цієї складової повноцінні взаємини в трикутнику "доглядальниця - хворий - родичі" не скластися.